O nas

Portal powstał z myślą kobietach, dla kobiet, ale mamy też nadzieję, że i panowie będą tutaj z chęcią zaglądali, by poczytać, co w kobiecej duszy gra. A jak widzicie, oferta propozycji tematycznych jest duża, przynajmniej mamy taką nadzieję.

Będziemy wdzięczni za komentarze, wiadomości e-mail i Wasze opinie, zdania, dyskusje, propozycje tematów na portal.Nasz zespół:


Marlena Rytel 

Autorka książek dla dzieci i dorosłych, wydawca, inicjatorka akcji STOP kradzieży książek w internecie. Jak mówi o sobie, jest żeńskim odpowiednikiem doktora Jekylla i Pana Hyde’a, czyli kobietą o stu twarzach. Uwielbia ciekawą literaturę, ambitne kino, samochody, stare fotografie i polskie, przedwojenne filmy. Do szaleństwa kocha swoją rodzinę: pełnoletnie już dzieci, męża, sunię Mirę i kota Kondzia. Chodzą słuchy, że na punkcie tego ostatniego dostała prawdziwego zajoba. Wraz z Agnieszką Krizel – poetką i blogerką z Recenzje Agi - wpadła na pomysł założenia portalu dla kobiet Na Ustach.
Agnieszka Krizel

Prowadzi blog - Recenzje Agi


Piszą dla nas:

 

 

Anna Jakubczak

Poetka, dziennikarka, animatorka kultury, copywriter, redaktor naczelna portalu E-Tuszem.pl. Miłośniczka Bułhakowa, Osieckiej i podróży. Uważa, za Janem Kobuszewskim, że wszystko można osiągnąć uśmiechem.
Anna Gratkowska 

Urodziła się w roku, w którym Czarnobyl zachmurzył wschodnią część Europy.

Zabawę z pisaniem rozpoczęła w wieku sześciu lat, a jako niespełna ośmiolatka otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Szukamy talentów wsi".

Pierwsze prozatorskie kroki stawiała w Polskim Kulturalnym Podziemiu. Zdobyła wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Zdzisława Morawskiego, w IV Konkursie Literackim O Złotą Stalówkę Prezydenta Miasta Piekary Śląskie oraz drugie miejsce w VIII Otwockim Konkursie Literackim dla dorosłych. W 2012 roku wydała powieść "Stokrotki w deszczu", a pięć lat później "Miłość. Wydanie drugie poprawione". "Bal w kurniku i inne wierszyki dla dzieci" to jej pierwsza książeczka dla najmłodszych. 

Na Facebooku prowadzi swoją stronę: Anna Gratkowska - strona autorska.